• چاقی صورت

  چه قرصی برای چاقی صورت خوبه

  چه قرصی برای چاقی صورت خوبه

  بارها در مورد چاقی صورت در سایت ابزار وبلاگ کدتولز صحبت کردیم امروز هم مزایا و معایب چاقی صورت با قرص و بدون قرص را باهم مرور می کنیم اگر شما هم با پرسش های :چه قرصی برای چاقی صورت خوبه؟ چه قرصی واسه چاقی صورت خوبه؟ چه قرصی برا چاقی صورت خوبه؟ و چه قرصی برای چاقی سریع صورت خوبه روبه رو هستید تا انتهای همین صفحه همراه ما باشید تا تمامی موارد علمی چاقی صورت با قرص را تک به تک بررسی و مقایسه کنیم.

  قبلا از اینکه معرفی کنیم چه دارو و قرص هایی برای چاق شدن چهره افراد خوب است در پست های پیشین بهترین ویتامین برای چاقی صورت و برای سفید شدن پوست صورت چه باید کرد را منتشر کردیم. ابتدا روش های طبیعی و گیاهی که سالمتر و قوی تر هستند را برای چاقی صورت معرفی می کنیم و سپس به سراغ معرفی قرص هایی برای چاقی صورت می رویم هرگز فراموش نکنید که روش هایی که طبیعی هستند چاقی صورتی بدون بازگشت را به شما هدیه خواهند داد.

  چه قرصی برای چاقی و پرکردت صورت خوبه؟ What pill is good for Obesity of the face

  بهتر است کمی رو راست باشیم آیا واقعا قرصی وجورد دارد که مصرفش برای سفت شدن و چاق کردن صورت مفید باشه؟ جواب هم بله و هم خیر است در مواردی که بدن کمبود ویتامینی داشته باشد با مصرف قرص صورت شما چاق می شود و در صورتی که بدن شما کمبود ویتامینی را نداشته باشد طبیعتا پای ژنتیک شما در میان است اما با روش های طبیعی هر چیزی ممکن است [طبیعت انتقام می گیرد] می توانید در طولانی مدت نتیجه بگیرید این در حالی است که با این روش عالی چاق شدن صورتتان هیچ گونه عوارض و برگشتی ندارد.

  اگر صورتم چاق نباشد چگونه صورتم را با روش های طبیعی چاق کنم؟

  مصرف دو ماده غذایی باید در الویت غذایی روزانه شما قرار بگیرید و در خوردن آنها تاکید کنید 1_ استفاده مدت دار [طولانی مدت] از جوانه گندم برای چاقی صورت 2_ سیب زمینی آب پز – بهترین روش ثابت شده برای چاقی صورت در دنیا , استفاده همزمان کره با سیب زمینی آب پز است.

  اگر صورتم چاق نباشد چگونه صورتم را به با قرص چاق کنم؟

  برای چاق شدن صورت ویتامین ای بدن شما باید افزایش یابد یکی از روش های معمول مالیدن کپسول ویتامین ای روی پوست برای چاقی صورت است که برای برخی از افراد مفید و برخی دیگر جواب نمی دهد به این دلیل که بدن ویتامین مورد نیاز خود را دارد گرچه اکثریت مردم از نداشتن ویتامین ای رنج می برند.

  در نهایت چه قرصی برای چاقی صورت خوبه؟

   مصرف قرص فت فیس (fat face ) به واسطه تبلیغات گسترده  ای که می شود متاسفانه در دنیا بسیار رایج شده است که اکثریت پزشکان آن را رد می کنند و به دلیل عدم جواز خوردن آن را همواره منع می کنند.

  یکی از عوارض بد این کپسول آسیب رساندن به کبد است که جدا باید از مصرف کپسول‌ های چاقی صورت فت فیس خود داری کنید.عوارض شدید کپسول‌های چاقی صورت فت فیس شامل پوکی استخوان – افزایش فشار خون – عقیمی زودرس در پسران جوان – آسیب شدید کلیوی – جوش‌های پوستی یا آکنه و ریزش سریع موها می‌باشد.

  بهترین روش چاق شدن صورت با قرص های طبیعی

  تمامی راه هایی که چه با قرص و چه بدون قرص باعث چاقی چهره می شود را یک به یک بررسی کردیم قطعا متوجه شدید که چاقی صورت با قرص می تواند چه عوارض خطرناکی داشته باشد اما در مقابل پودر جوانه گندم و سیب زمینی آبپز تاثیر شگفت انگیزی در چاق شدن چهره افراد دارد البته به شرطی که استفاده از این دو مورد را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید.
   

  ساخت دارویی دستی با مواد طبیعی برای چاقی صورتتان

  در پایان فیلمی برای شما کاربران ابزار وبلاگ گرداوری کردیم تا با استفاده از مواد طبیعی پروسه چاقی صورتتان را به شکلی طبیعی پیش ببرید.فیلم روش ساخت معجون چاقی صورت بسیار روشن و واضح است اما چنانچه بازهم برای شما سوالی در مورد چاقی صورت با استفاده از قرص یا بدون قرص ایجاد می شود لطفا در همین صفحه “چه قرصی برای چاقی سریع صورت خوبه” مطرح نمایید خوشحال می شویم از تجربیات و نظرات شما در مورد چاقی صورت مطلع شویم.

   
   

  در این ویدئو شما می بینید که گنجاندن تنها 4 مغز حبوب مقوی [پسته – خرما – فندوق و خرما] چقدر می تواند به روش ارگانیک برای پر کردن صورت تنها در کمتر از یک ماه یا 30 روز موثر باشد.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :